Testosteron Cypionate 250 Central Pharma

Testosteron Cypionate od firmy CENTRAL PHARMA w dawce 250 mg/ml – popularny, skuteczny i szybko i długo działający steryd anaboliczno-androgenowy na bazie testosteronu. Rekomendowany dla doświadczonych zawodników.

Tutaj zakupić można Testosteron Cypionate przeznaczony do iniekcji domięśniowych. W 1 ml preparatu znajduje się 250 mg substancji aktywnej.

Zachęcamy do złożenia zamówienia na preparat Testosteron Cypionate w naszym sklepie internetowym ze sterydami Sterosfera!

Czym jest Testosteron Cypionate?

Testosteron Cypionate, nazywany także w skrócie Cyp, jest jedną z form testosteronu, która cechuje się podobieństwem do enantanu testosteronu, jednak ze względu na większą liczbę atomów węgla wyróżnia się dłuższym i bardziej intensywnym działaniem.

Steryd Testosteron Cypionate wykazuje silne działanie anaboliczne oraz androgenne. Swoim użytkownikom pozwala na uzyskanie bardzo dobrych efektów w budowie masy i siły mięśni. Niesie ze sobą także działanie wynikające z charakterystyki testosteronu, w tym większą motywację, energię.

Konieczne jest precyzyjne dawkowanie preparatu ze względu na jego silne i długotrwałe działanie. Niewłaściwe dawkowanie może doprowadzić do pojawienia się negatywnych skutków ubocznych, w tym zatrzymania wody w organizmie, ginekomastii, łysienia androgenowego, nadmiernego owłosienia ciała, problemów z płodnością.

Początkowo zaleca się dawkowanie wynoszące 200-250 mg, aby potem zwiększyć je do 300-500 mg. Osoby doświadczone mogą dojść nawet do 1000 mg. Preparat powinien być podawany w odstępach 5-7 dni. Całkowity czas trwania kuracji to najczęściej 8-16 tygodni.

Najważniejsze zalety stosowania preparatu Testosteron Cypionate:

  • skutecznie wspomagają budowę mięśni
  • szybki efekt kuracji
  • najdłuższy okres działania ze wszystkich typów testosteronu
  • najmniejsza liczba iniekcji

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas produktach farmaceutycznych? Masz inne pytania? Zachęcamy do skontaktowania się z naszym sklepem.

Zapraszamy do złożenia zamówienia na Testosteron Cypionate CENTRAL PHARMA w naszym sklepie internetowym Sterosfera!