Boldenone 250 Central Pharma

Preparat Boldenone 250 mg/ml oferowany przez firmę CENTRAL PHARMA zawiera undecylenian boldenonu (Boldenone Undecylenate) – silny steryd anaboliczny i androgenowy, który skutecznie wspomaga treningi.

W naszej ofercie preparat Boldenone dostępny jest w formie płynu do iniekcji domięśniowych. 1 ml płynu zawiera 250 mg substancji aktywnej.

Zachęcamy do złożenia zamówienia na preparat Boldenone znajdujący się w naszym sklepie internetowym Sterosfera!

Czym jest Boldenone?

Boldenone to preparat sterydowy, który cechuje się bardzo dobrymi właściwościami anabolicznymi przy jednoczesnym ograniczeniu działania androgenowego, dzięki czemu może być on używany również przez trenujące kobiety.

Głównym efektem stosowania preparatu Boldenone jest przyspieszenie syntezy białek zachodzącej w tkance mięśniowej, co przekłada się na przyrost masy i siły mięśni.

Dawkowanie w przypadku osób początkujących to 200-300 mg raz na tydzień. Następnie dawka może być zwiększona do 400-600 mg oraz u osób zaawansowanych do 800-1000 mg na tydzień. Całkowity czas stosowania preparatu to najczęściej 12-16 tygodni.

Boldenone może być łączony również z innymi preparatami. W przypadku rzeźby zalecane jest zastosowanie go z preparatami Winstrol czy Primabolan, Dla uzyskania lepszej masy można zastosować połączenie z Anadrolem lub z wybranym wariantem testosteronu.

Najważniejsze zalety stosowania preparatu Boldenone:

  • uznawany za jeden z najbardziej efektywnych preparatów anabolicznych
  • długi czas działania – preparat można stosować raz w tygodniu
  • posiada niskie ryzyko pojawienia się skutków ubocznych
  • może być łączony z innymi preparatami anabolicznymi
  • może być używany również przez kobiety

Masz pytania związane z prezentowanym preparatem? Chcesz zacząć go stosować, ale chcesz uzyskać dodatkowe informacje? Skontaktuj się z nami już teraz, aby uzyskać wyczerpujące odpowiedzi.

Zapraszamy serdecznie do złożenia zamówienia na preparat sterydowy Boldenone znajdujący się w asortymencie naszego sklepu internetowego Sterosfera!