Trenbolon Acetate 100 Central Pharma

Trenbolon Acetate 100 mg/ml od CENTRAL PHARMA to jeden z popularnych sterydów anabolicznych, który wykorzystywany jest w celu zwiększenia przyrostu mięśni. Wybierany jest często przez kulturystów, którym zależy na uzyskaniu optymalnych efektów treningowych.

Dostępny w sprzedaży w naszym sklepie Sterosfera Trenbolon Acetate to preparat w postaci płynu do iniekcji domięśniowych. 1 ml płynu posiada 100 mg substancji aktywnej.

Zachęcamy do złożenia zamówienia na Trenbolon Acetate w naszym sklepie!

Czym jest Trenbolon Acetate?

Trenbolon Acetate, inaczej octan trenbolonu jest sterydem o działaniu anabolicznym oraz androgennym, który przeznaczony jest do zwiększania przyrostu mięśni. Pozwala on również na uzyskanie bardzo dobrych efektów w definicji – rzeźbie mięśnia. Wspomaga regenerację organizmu.

Preparat zwiększa syntezę tkanki mięśniowej, szybko redukuje tkankę tłuszczową, a także ma działanie antykatalityczne. Nie wykazuje także silnych właściwości androgennych, dlatego też nie wywołuje tak wielu negatywnych skutków ubocznych jak inne sterydy.

Dawkowanie preparatu Trenbolon Acetate rozpoczyna się najczęściej od około 30-50 mg co dwa dni. Optymalna dawka tygodniowa to od 150 do 400 mg. Bardziej zaawansowani użytkownicy mogą zwiększyć dawkę do 500-700 mg tygodniowo, jednak zwiększa się wtedy także ryzyko pojawienia się skutków ubocznych. Wspólnie z octan trenbolonu stosować można również testosteron.

Najważniejsze zalety stosowania preparatu Trenbolon Acetate:

  • skutecznie wspiera przyrost mięśni
  • rezultaty widoczne nawet po tygodniu stosowania
  • bardzo dobre efekty także przy niskich dawkach
  • brak znacznych skutków ubocznych przy zażywaniu odpowiednich dawek

Chcesz dowiedzieć się więcej o preparacie Trenbolon Acetate? Potrzebujesz fachowej pomocy przy doborze najlepszych preparatów sterydowych dla siebie? Zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania wyczerpująco.

Zapraszamy do zakupienia preparatu Trenbolon Acetate w naszym sklepie internetowym Sterosfera!