Testosteron Enanthate 250 mg/ml CENTRAL PHARMA

Testosteron Enanthate 250 mg/ml CENTRAL PHARMA to silny preparat stosowany w celu wspomagania budowy masy mięśniowej oraz redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej. Polecany dla początkujących i bardziej doświadczonych zawodników.

Prezentowany preparat Testosteron Enanthate dostępny jest w formie iniekcji. W 1 ml preparatu znajduje się 250 mg substancji aktywnej.

Zapraszamy do złożenia zamówienia na preparat Testosteron Enanthate CENTRAL PHARMA właśnie w naszym sklepie internetowym Sterosfera!

Czym jest Testosteron Enanthate?

Testosteron Enanthate – enantan testosteronu to jeden z najczęściej używanych sterydów anabolicznych o działaniu androgenowym. Cechuje się bardzo skutecznym działaniem, wspomagając budowę masy i siły mięśniowej. Wyróżnia się także niską toksycznością przy odpowiednio dobranych dawkach.

Stosowanie preparatu Testosteron Enanthate niesie ze sobą także inne odczuwalne efekty charakterystyczne dla podwyższonego poziomu testosteronu, w tym zwiększenie energii i motywacji, wzmożony popęd seksualny.

Działanie androgenowe może przyczyniać się także do pojawienia się skutków ubocznych – trądzik, wzmożone owłosienie ciała, ginekomastia, zatrzymanie wody. Można ograniczyć je lub wyeliminować przez odpowiednie dawkowanie.

Zaletą preparatu Testosteron Enanthate jest wydłużony okres działania dochodzący nawet do 14 dni, dzięki czemu nie jest konieczne tak częste wykonywanie zastrzyków.

Dawkowanie Testosteron Enanthate rozpoczyna się od niższych dawek. Średnia dawka tygodniowa wynosi 250-1000 mg w przypadku bardziej zaawansowanych zawodników. Całkowity czas kuracji powinien wynosić 8-16 tygodni.

Preparat stosowany jest także w połączeniu z innymi środkami anabolicznymi, na przykład Nandrolon i Metanabol.

Najważniejsze zalety stosowania preparatu Testosteron Enanthate:

  • efektywne działanie anaboliczne
  • wydłużony okres działania
  • bezpieczny w stosowaniu przy właściwym dawkowaniu
  • może być stosowany na początek i zakończenie cyklu

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym asortymencie? W sklepie Sterosfera cały czas czekamy na Twoje pytania!

Zachęcamy do zakupu preparatu Testosteron Enanthate od firmy CENTRAL PHARMA w naszym sklepie on-line Sterosfera!