Nandrolon Phenylpropionate 100 Central Pharma

Nandrolon Phenylpropionate 100 mg/ml oferowany przez firmę CENTRAL PHARMA to steryd stosowany w celu budowy masy mięśniowej. Wybierany jest przede wszystkim przez zawodników trenujących sporty walki.

Preparat Nandrolon Phenylpropionate znajdujący się w naszym sklepie internetowym przeznaczony jest do prowadzenia iniekcji domięśniowych. W 1 ml preparatu znajduje się 100 mg substancji aktywnej.

Zachęcamy do złożenia zamówienia w naszym sklepie internetowym Sterosfera!

Czym jest Nandrolon Phenylpropionate?

Nandrolon Phenylpropionate, inaczej nandrolon fenylopropionianu, jest związkiem chemicznym zaliczanym do sterydów anabolicznych, który posiada działanie anaboliczne oraz androgenny. Posiada postać estru.

Działanie nandrolonu fenylopropionianu, podobnie jak innych sterydów anaboliczno-androgennych polega na przyspieszeniu syntezy białek, dzięki czemu wspomaga on budowę masy i siły mięśniowej. Wspomaga pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Dodatkowo pobudza łaknienie.

Preparat Nandrolon Phenylpropionate wybierany jest często przez zawodników sportów walki, na przykład bokserów, zawodników MMA, a także przez kulturystów. Pozwala on wówczas na zwiększenie siły mięśniowej, a także na uzyskanie większych rozmiarów mięśni. Z tego też względu Nandrolon Phenylpropionate wybierany jest często przed ważnymi występami.

Dawkowanie rozpoczyna się najczęściej od 50 mg w odstępach co 1-3 dni. Docelowa dawka to 150 mg co 1-3 dni. Dawka może być także dostosowana indywidualnie do wagi osoby trenującej.

Najważniejsze zalety stosowania preparatu Nandrolon Phenylpropionate:

  • skuteczne działanie anaboliczne
  • przyspieszenie budowy masy i siły mięśniowej
  • długotrwałe działanie preparatu
  • rekomendowany dla zawodników sportów walki

Masz pytania związane z oferowanym produktem? Chcesz uzyskać fachową poradę? Zachęcamy do skontaktowania się z naszym sklepem już teraz, aby otrzymać dodatkowe informacje.

Zapraszamy serdecznie do złożenia zamówienia na preparat Nandrolon Phenylpropionate oferowany przez firmę CENTRAL PHARMA w naszym sklepie internetowym!