Sustanon 250 Central Pharma

Sustanon 250 mg/ml od firmy CENTRAL PHARMA to preparat sterydowy skoncentrowany na uzyskaniu szybszego przerostu mięśni. W preparacie zastosowano cztery estry testosteronu: propionian, fenylopropionian, izokapronian i dekanian, które wspólnie pozwalają na uzyskanie jeszcze lepszych rezultatów treningów.

Dostępny w naszym sklepie internetowym Sterosfera preparat anaboliczno-androgenowy Sustanon przeznaczony jest do wykonywania iniekcji domięśniowych. W 1 ml preparatu znajduje się 250 mg substancji aktywnych, w tym 30 mg propionianu, 60 mg fenylopropionianu, 60 mg izokapronianu testosteronu oraz 100 mg dekanianu.

Zapraszamy serdecznie do złożenia zamówienia na sterydy Sustanon w naszym sklepie on-line!

Czym jest Sustanon?

Sustanon to popularny preparat sterydowy zwierający miks estrów testosteronów w tym propionian testosteronu, fenylopropionian testosteronu, izokapronian testosteronu i dekanian testosteronu. To zarówno krótkie, jak i długie estry, dzięki czemu można uzyskać tak dobre rezultaty treningowe.

Miks testosteronów powoduje wydłużone uwalnianie się substancji aktywnych, dzięki czemu iniekcje można przeprowadzać rzadziej, a efekty działania preparatu odczuwane są przez dłuższy czas.

Preparat Sustanon stanowi skuteczne wsparcie dla osób trenujących, pomagając w uzyskaniu optymalnych rezultatów. Budowa masy mięśniowej oraz spalanie tkanki tłuszczowej są jeszcze efektywniejsze. Jednocześnie dodaje energii, zwiększa wydolność organizmu oraz wspomaga pracę stawów i więzadeł.

Zalecana dawka preparatu to 250 mg raz na tydzień. Sustanon nie może być stosowany przez kobiety.

Najważniejsze zalety stosowania preparatu Sustanon:

  • połączenie działania czterech estrów testosteronu
  • szybko zauważalne rezultaty
  • wydłużone działanie preparatu
  • mniejsza liczba iniekcji

W razie dodatkowych pytań związanych z naszą ofertą jesteśmy zawsze do usług – prosimy o skontaktowanie się z naszym sklepem on-line.

Zapraszamy do wybrania preparatu Sustanon od firmy farmaceutycznej CENTRAL PHARMA w naszym sklepie Sterosfera!